Do pátku 21. 1. je možné se přihlásit na odběr v Tyršově domě

Chcete a můžete darovat krev? Ještě do tohoto pátku se můžete přihlásit k hromadnému odběru v Tyršově domě. Přijďte s námi oslavit 160. výročí založení našeho spolku a přispějte svou sokolskou kapkou krve k omlazení dárcovské základny.

Do pátku 21. 1. se můžete na emailu aberankova@sokol.eu registrovat na hromadný odběr krve v tělocvičně T1 v Tyršově domě, která bývá označována za chrám českého sportu. Ve spolupráci s Oddělením hematologie a krevní transfuze Ústřední vojenské nemocnice jsme na den výročí založení našeho spolku – 16. 2. – připravili hromadný odběr krve.

Registrace na uvedený email je potřeba pro to, aby jsme měli přehled o počtu zájemců a mohli je rozdělit na jedno ze čtyř lůžek – odběrových stanovišť a provoz byl plynulý.

Za 30 dní tím zahájíme již 8. ročník projektu Sokolská kapka krve, v níž členové i příznivci našeho spolku darují to nejcennější co mají – vlastní krev. Nemusíte být členkou či členem Sokola, ale můžete darovat „Sokolskou kapku krve“.

Chcete vědět, jak vypadá hromadný odběr v Tyršově domě? Podívejte se na sestřih z loňského roku